(847) 293  6845

Twój koszyk
rozwiń
Znajdujesz się tutaj:   Zakupy w US / Dom Ogród Zwierzęta / Ogród / Zamgławiacz na komary muchy kleszcze Fogger

Wyszukaj produkt

Nasze marki
Zakupy w US
Tommy Hilfiger
Zakupy w US
Diesel
Zakupy w US
Gucci
Prev - Next

Zamgławiacz na komary muchy kleszcze Fogger

Zamgławiacz na komary muchy kleszcze Fogger
Zamgławiacz na komary muchy kleszcze FoggerZamgławiacz na komary muchy kleszcze FoggerZamgławiacz na komary muchy kleszcze Fogger

Opis

Amerykański zamgławiacz na propan-butan przeznaczony jest do wykonywania zabiegów dezynfekcji i dezynsekcji. Zamgławiacz znajduje zastosowanie min. w zwalczaniu komarów, much i kleszczy w ogródkach i działkach. Urządzenie wytwarza mgłę, która idealnie rozprowadza stosowane środki na komary, muchy i na kleszcze. Jest to dużo lepsze rozwiązanie od tradycyjnych oprysków, zamgławianie zwiększa skuteczność zabiegu i zmniejsza zużycie preparatów! Urządzenie znajduje zastosowanie również w szklarniach, wylęgarniach drobiu i kurnikach (np. do podawania antybiotyków droga wziewną), dezynfekcji pomieszczeń itp. Jest to wszechstronne i idealne urządzenie do rozprowadzania środków owadobójczych, dezynfekcyjnych, dezodorujących. Do urządzenia należy dokupić butle na gaz i płyn który jest dostepny na innych moich aukcjachProducent:
Kategoria: Ogród
Dostępność: 1000
Opakowanie: 1
ilość:
1
cena:
429.00zł

(847) 293 6845

darzu213@gmail.com

allegro facebook
platności
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij